אתה כאן:   ראשי מאמרים
מאמרים
חורף
 
This text is hidden since gmail will strip off the element/table cell if its empty. טוטלוס
חלקים משומשים לאופנועים וקטנועים
[DATE]
נהיגה בחורף
אין מה לעשות כמה שזה כיף לרכב בקיץ עם מכנס קצר וגופיה או חולצה קצרה שמתנופפת ברוח ככה זה כואב לרכב בחורף. הרוח !!! במהירות של 100 קמ"ש הרוח נכנסת דרך הבגדים ודרך הריצ'רץ'. הרוח נכנסת איפה שרק אפשר, בפנים במצח ובעיניים, בצוואר, בידיים ... איזה קור. ואנשים רצים ממקום למקום במהירות לברוח מהגשם הכבישים חלקים ומרגישים פחות בטוחים, שלולית קטנה יכולה להיות בור בו אפשר לטבוע הראות קצת לקויה בגלל אדים בגלל עננות או גשם וזה גם במכוניות שלא רואות אותנו. אבל אפשר להתגונן וכל דבר עוזר. אז אספתי לכם פה טיפים לנהיגה בחורף תשלחו לי עוד טיפים והטיפ הנבחר עם הכי הרבה לייקים יקבל פרס.

  המשך לקרוא
 
 
טיפים  
 
 
בדיקת אופנוע/קטנוע לחורף
צמיגים - גם בקיץ צמיג משופשפ או יבש הוא מסוכן, אולם בחורף לצמיג תפקיד נוסף וחשוב של ניקוז המים בינו לבין הכביש. לכן חובה לבדוק את עומק החריצים בסוליית הצמיג ולוודא שבמקום השחוק ביותר עדיין עומק החריצים עולה על 2.5 מ"מ.
 
  המשך לקרוא
בידוד והגנה על חום הגוף
אומר שכבות אבל כל עוד נוח לנו ואנו מסוגלים לרכב - שכבה הראשונה על הגוף צריכה לשמור על החום ולמנוע זיעה והשכבה האחרונה צריכה להיות נגד רוח אבל באמת נגד רוח שהרוח לא תצליח להיכנס ולגנוב לנו את החום. בגד לח או רטוב לא משנה באיזו שכבה הינו אסון !!
 
  המשך לקרוא

Would you like to change your subscription? [SUBSCRIPTIONS]
Not interested any more? [UNSUBSCRIBE]

 
     
This email contains graphics, so if you don't see them, {viewonline:view it in your browser}.
Powered by Joobi
 
נהיגה בחורף

 

 

 

נהיגה בחורף

החורף חזר ובגדול וזה גורם לי לחשוב כמה שזה כיף לרכב בקיץ עם מכנס קצר וגופיה או חולצה קצרה שמתנופפת ברוח ככה זה מאתגר לרכב בחורף ולפעמים גם מופתעים ולא מצויידים. הרוח !!! במהירות של 100 קמ"ש הרוח נכנסת דרך הבגדים ודרך הריצ'רץ' דרך הכפפות. כל פתח אפשרי הרוח תמצא אותו. ישר בפנים במצח ובעיניים, בצוואר, בידיים ... איזה קור. הכבישים חלקים ומרגישים פחות בטוחים, הראות לקויה בגלל אדים בגלל עננות או גשם גם המכוניות שלא רואות כלום לא עוזרות לנו. אבל אפשר להתגונן וכל דבר עוזר. אספתי לכם פה טיפים לנהיגה בחורף אז סעו בזהירות ותשלחו לי עוד טיפים.

 
 
טיפים  
 
 
בדיקת לחורף

דבר ראשון תדאגו שהאופנוע או הקטנוע שלכם עבר בדיקת חורף והוא מוכן לנהיגה בחורף.הדברים שחשוב לבדוק הם: בדיקת צמיגים, בדיקת מתלים, בדיקת מערכות היגוי, בדיקת אורות דרך, בדיקת מאותתים (וינקרים).

עכשיו במבצע לחברי המועדון - בדיקת חורף חינם

צמיגים

צמיגים - גם בקיץ צמיג משופשפ או יבש הוא מסוכן, אולם בחורף לצמיג תפקיד נוסף וחשוב של ניקוז המים בינו לבין הכביש. לכן חובה לבדוק את עומק החריצים בסוליית הצמיג ולוודא שבמקום השחוק ביותר עדיין עומק החריצים עולה על 2.5 מ"מ.

שלולית ???

שאתם רואים שלולית מים אף פעם אי אפשר לדעת את עומק השלולית עד שנפלת ל- "בור", המים יוצרים אשליה שאין עומק, היזהרו תמיד תמיד לפני עליה על שלולית בדרך ונסו כמה שאפשר לחמוק מבעוד מועד.

בידוד והגנה על חום הגוף

בידוד אומר שכבות אבל כל עוד נוח לנו ואנו מסוגלים לרכב - שכבה הראשונה על הגוף צריכה לשמור על החום ולמנוע זיעה והשכבה האחרונה צריכה להיות נגד רוח אבל באמת נגד רוח שהרוח לא תצליח להיכנס. בגד לח או רטוב לא משנה באיזו שכבה הינו אסון !!

לא רואים אותך ממטר

נהגי מכוניות ! ביום רגיל הם לא רואים אופנוע ממטר אז ביום חורפי שגם להם קשיי ראות, גשם יורד ומפריע לראיה החלון שלהם מתמלא באדים. הם לא יעשו לנו חיים קלים! - הזהרו !!!

קורוזיה

שִׁתּוּךְ (קורוזיה\חלודה, מאנגלית: Corrosion) הוא תהליך כימי הרסני במתכת, הנובע ממגע בחומר אחר (חמצן, למשל) או מסביבה חומצית או בסיסיתבמיוחד. מתוך ויקיפדיה

אפשר להימנע מקורוזיה על ידי מריחת גריז או קצת וזלין באזורים שצריכים להישאר אטומים.

משקפי שמש

העיניים מה אפשר להגיד?  נסיעה דרך אוויר קר גורמת לעינים לדמוע, מה שהופך את הראיה למבצע קשה מאוד. בחר קסדה טובה ואיכותית ומשקפי שמש טובים.

הולכי רגל

במקום בו ישנם הולכי רגל תפקחו 7 עיניים.

אנשים לא תמיד לובשים בגדים נראים ובגשם רצים ממקום למקום לתפוס מחסה או לברוח מהגשם ולא שמים לב לנעשה מסביבם - סעו לאט !!!

כובע גרב

ביום ממש קר כובע גרב דק המכסה את הראש הפנים והצוואר כאשר יש רק פתח קטן לעיניים. תאמינו או לא זה עושה את העבודה וההבדל הוא ענק.

רק לא להיכנס עם זה לבנק!

גשם ראשון

כבישים רטובים יכולים להיות מסוכנים יותר, במיוחד ב 30 הדקות הראשונות אחרי שהגשם מתחיל. אם לא ירד גשם כמה ימים והכביש כבר יבש ומלוכלך זה כאליו הגשם הראשון, כשהגשם מתחיל בזמן הרכיבה, תמצאו מקום בטוח לעצור בצד הדרך ולהמתין קצת. תנו ללכלוך להישטף מהכביש. האטו

נראות

ביום חורפי דאגו לנראות שלכם יותר מביום רגיל ודאו שהפנסים הנורות והוינקרים כולם עם פלסטיקה שלמה עם גומיות נגד מים ועם נורות שעובדות.

מדבקות מחזירות אור על האופנוע ועל הביגוד עוזרות ותורמות לנראות שלנו.

כפפות

כפפות - הכפפות שומרות על הידיים שמשפיעות על טמפרטורת הגוף, חשוב שיהיו נגד רוח, חשוב שיהיו במידה ונוחות לנסיעה ולתפעול האופנוע (וכמובן הפלאפון).

אם אתם חושבים לנסוע בגשם אזי הם חייבות להיות גם נגד מים שלא יהפכו לספוגיות נוטפות מים.

 
 

 

 


veredורד אור. גרפיקה ותוכן (עיצוב אתרים, לוגו, באנרים, מוצרים דפוס וקד"מ וכו')
רחוב הרצל 334 תל אביב נייד: 050-8655800 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 
 

 

 
 


החנות שלנו

List All Products

Advanced Search

טוטלוס - אופנועים משומשים - קטנועים משומשים | טוטאלוס
  • Go to top